Strona archiwalna. Strona nie będzie aktualizowana po zakończeniu roku akademickiego 2020/2021.

Szkolenie BHP

Ostatnia aktualizacja 14.09.2020

Kursy BHP to takie super kursy, które nas dręczą od początków edukacji. Niektóre są bardziej irytujące, niektóre mniej, ale zazwyczaj trzeba to przejść i mieć to już za sobą. Na PWr jest podobnie i jedyne co możecie z tym zrobić, to zdać ten kurs. Oczywiście dla własnego bezpieczeństwa 😉!

Czym jest kurs BHP na Politechnice?

Kurs jest prowadzony metodą e-learningową na platrormie ePortal PWr. Podzielony został na trzy moduły, w których znajdziemy materiały edukacyjne dotyczące: bezpieczeństwa i higieny pracy/nauki, pierwszej pomocy oraz ochrony przeciwpożarowej. Każdy moduł zakończony jest testem. Warunkiem ukończenia szkolenia jest uzyskanie co najmniej 70% z każdego testu na zakończenie modułu. Do każdego testu można podejść maksymalnie 3 razy.

Kiedy i gdzie go wykonać?

Termin wykonania kursu dla naszego wydziału został wyznaczony od 9.10 do 16.11. W tym czasie musimy zalogować się na platformę e-learningową ePortal PWr, na której znajdziemy nasz kurs BHP. W razie niepowodzenia podczas testów oraz niezaliczenia kursu istnieje dodatkowy termin od 23.11 do 18.12, aby poprawić swój wynik.

Oficjalne informacje o kursie BHP

Wszystkie oficjalne informacje o kursie BHP znajdziecie na poniższych stronach: