Wskazuje wszystkie najważniejsze daty dla studentów rozpoczynających edukację na PWr. Wykonanie wszystkich punktów (w szczególności tych pełnych) z osi czasu zapewni wam bezproblemowy start. Niezapełnione punkty nie są niezbędne do wykonania, ale na pewno warto się z nimi zapoznać.
Pamiętajcie o datach po lewej stronie osi. Informują one o proponowanym lub nawet ostatecznym terminie ich wykonania. Każdy nagłówek na osi czasu kieruje do poradnika, który pomoże wam wykonać dane zadanie. Często odnalezienie tych informacji w otchłani stron Politechniki jest prawdziwym wyzwaniem, ale o tym zdążycie się przekonać 😉. Możliwe, że znajdziecie nieaktywne linki na stronach poradnika. Oznacza to tylko tyle, że materiał jest w trakcie tworzenia, ale na pewno pojawi się na czas.
Oś nie bez powodu jest w kilku kolorach. Pomogą one odnaleźć zadania, które trzeba wykonać jak najszybciej oraz wskażą zadania/poradniki, które jeszcze są nieaktywne. Wraz z rozwojem poradnika będziemy oddawać wam kolejne materiały, które pomogą wam w rozpocząciu nauki na IZecie.
Dział rekrutacji twierdzi, że dostaliście się na wybrany kierunek Wydziału Informatyki i Zarządzania? To musi być prawda! Witajcie na Wydziale!
Jak szukać pomocy to tylko na grupie FB swojego kierunku, ale nie tylko Facebookiem się żyje, więc sprawdźcie też ważne strony WWW.
Uczelnia drugim domem 🏬. Czas zdobyć klucz do kolekcji.
Karteczki z hasłami przyklejone do monitora a systemy IT jak wielkie labirynty. Brzmi znajomo? To nie korpo, to Politechnika!
Czas porzucić legitymację szkolną i poznać wersję studencką. Zdradzimy, że legitymacja mieści się w portfelu! Jak zdobyć ten cud techniki, znajdziecie w poradniku.
Kiedyś można było sobie ułożyć wymarzony plan, teraz uczelnia na pierwszym semestrze narzuca plan z góry. Kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów.
Stać się studentem nie jest tak łatwo. Trzeba dopełnić kilku formalności i to osobiście w dziekanacie. Podpisanie kilku papierków, odebranie legitymacji i pozostaje potem już tylko integracja 🍾
Piękny dzień, żeby dowiedzieć się trochę więcej o studiowaniu, formalnościach do załatwienia w październiku czy o prawach studenta 😁 Oczywiście zdalnie jak na 2020 rok przystało 😉
Trochę większa klasa, trochę większa sala i w ogóle trochę inaczej niż w szkole. Teraz jeszcze w zestawie hybrydowy tryb nauczania dla lekkiego utrudnienia.
Zawsze bądź sobą, chyba że możesz być samorządowcem. Zawsze lepiej być samorządowcem 😎.
Szkolenie obowiązkowe do wykonania w terminie. Nie ma tutaj miejsca na dyskusję.
Czy może być coś piękniejszego niż rozwijanie swojej pasji razem z innymi? Czas odkryć koła naukowe. Najaktualniejszą listę kół znajdziecie w kalendarzu od Politechniki lub przez szukanie ich stron na Facebooku. Na stronach wydziałowych lub samorządowych niestety zazwyczaj listy są nieaktualne. Koła w większości rekrutacje prowadzą w październiku i listopadzie.
Czas zmierzyć się z legendą 💪.
I wszystko od początku. Przepis na przeżycie? Taki sam jak na przeżycie pierwszego semestru 😉.