Strona archiwalna. Strona nie będzie aktualizowana po zakończeniu roku akademickiego 2020/2021.

Dni wstępne

Ostatnia aktualizacja 29.09.2020

Dni wstępne? A co to jest?

W czasach przed pandemią była to pierwsza wizyta na uczelni po rekrutacji. Podczas dni wstępnych odbywały się szkolenia, odbierało się legitymację studencką oraz dokonywało się ostatnich formalności przed rozpoczęcięm roku akademickiego. Tym razem dni wstępne odbędą się zdalnie i skupią się na szkoleniach. Formalności za to dopełnicie indywidualnie o czym dowiecie się więcej z poradnika indywidualne formalności.

Plan dni wstępnych zakłada:

  • 9:15 - 9:25 (10min) - Powitanie nowych członków społeczności akademickiej. Przedstawienie zespołu dziekańskiego. Ślubowanie. Prowadzi dziekan.
  • 9:25 - 9:35 (10min) - Kształcenie. Dziekanat. Obsługa studentek i studentów. Tryb stacjonarny-hybrydowy (studia I stopnia) – informacje. Kształceniezdalne w czasie pandemii. Wpis na semestr, włączanie kursów do dorobku - terminy. Prowadzi prodziekan ds. kształcenia.
  • 9:35 - 9:45 (10min) - Sprawy studenckie. Pomoc materialna. Prowadzi prodziekan ds. studenckich.
  • 9:45 - 10:15 (30min) - Samorząd Studencki - prezentacja
  • 10:15 - 10:35 (20min) - Informacje dot. pracy dziekanatu, sprawy bieżące. Odbiór legitymacji. Prowadzi kierowniczka dziekanatu.
  • 10:35 - 10:45 (10min) - Odpowiedzi na ewentualne pytania. Sesja moderowana. Prowadzi prodziekan ds. studenckich.
  • 10:45 - 10:50 (5min) - Zaproszenie i czas na przejście na streama z kolejnym szkoleniem
  • od 10:50 - Szkolenie Samorządu Studenckiego z regulaminu studiów (prawa i obowiązki studenta)

Oficjalne informacje dotyczące dni wstępnych znajdziecie pod tym linkiem.

Gdzie i kiedy?

Dni wstępne na wydziale odbędą się 7 października na internetowej platformie Zoom. Informacje o dostępie do Zooma (publikacja planowana do 5.10) oraz szczegółowym planie dni wstępnych znajciecie na stronie wydziału pod linkiem.

Obecność obowiązkowa?

Aktualnie nie przewiduje się obowiązkowej obecności, ale organizacja na uczelni pozostawia wiele do życzenia. Najlepiej śledzić informacje na stronie wydziału do ostatniego dnia przez dniami wstępnymi. Poza tym jako Samorząd Studencki zachęcamy do obecności. Podczas prezentacji na pewno zdobędziecie trochę nowej wiedzy o tym jak przetrwać studia na pewuer.