Strona archiwalna. Strona nie będzie aktualizowana po zakończeniu roku akademickiego 2020/2021.

Dziekanat

Ostatnia aktualizacja 8.10.2020

O paniach z dziekanatu krążą całe legendy, jednak z czystym sumieniem możemy napisać, że naszego dziekanatu to nie dotyczy. Dostaniesz tutaj pomoc związaną ze wszystkimi administracyjnymi sprawami, podaniami, itp., a jeśli któraś z Pań nie będzie w stanie Ci pomóc, to na pewno wskaże do kogo można się udać dalej.

Dziekanat

Gdzie?

Teraz to zdalnie! Mailowo lub telefonicznie. Poza tym budynek B-4, pokoje na antresoli (poziom 1, po schodkach zaraz za portiernią w górę). Oczywiście tylko jak dostaniecie zgodę na wizytę.

Dokładny adres to:

ul. Łukasiewicza 5
50-371 Wrocław
bud. B-4, pok. 1a8-1a16

Godziny przyjęć studentów

Zawsze aktualną rozpiskę znajdziesz na stronie wydziału w zakładce studenci -> dziekanat. Aktualnie obsługa studentów odbywa się tylko wyłącznie drogą elektroniczną lub telefonicznie. Dokładne dane kontaktowe dla studiów stacjonarnych I stopnia znajdziesz na stronie wydziału, w zakładce Studenci -> Dziekanat -> Studia stacjonarne I stopnia. Inne dane kontaktowe można znaleźć na stronie wcześniej (link).

Co załatwisz?

Przykładowe sprawy, które załatwisz w dziekanacie:

  • podbicie legitymacji studenckiej
  • podanie o wpis ponad stan
  • podanie o urlop dziekański lub zdrowotny
  • podanie o przedłużenie terminu zaliczenia/egzaminu
  • zaświadczenie o studiowaniu

W jaki sposób dopełnić formalności

Jak wspominaliśmy wcześniej wszystkie formalności można, a nawet trzeba załatwiać drogą mailową. W większości przypadków zakończy się na wymianie maili. Wyjątkiem będą formalności, które wymagają oficjalnych dokumentów i naszych podpisów pod nimi. W takiej sytuacji jak każde oficjalne podanie: generujemy w Edukacji.CL (zakładka "Złóż podanie"), drukujemy, podpisujemy, skanujemy podpisany dokument i wysyłamy drogą mailową (tak, nie trzeba odbyć wycieczki do dziekanatu 😁).

Formalności mogą czasami być dla was niezrozumiałe, ale nie obawiajcie się ich. Zawsze możecie poprosić o pomoc dziekanat, a raczej na pewno otrzymacie pomoc. Dziekanat jest dla was, a nie wy dla dziekanatu.

Władze Wydziału

Najważniejsze osoby na Wydziale, koniecznie musisz ich poznać. Nawet jeżeli nie spotkasz ich osobiście to warto znać te nazwiska.

Głowa Wydziału:

Dziekan
dr hab. inż. Katarzyna Tworek, prof. uczelni
pok. 405, bud. B-4
katarzyna.tworek@pwr.edu.pl

Prodziekani, z którym najczęściej możesz mieć kontakt:

Prodziekan ds. studenckich
dr inż. Mariusz Mazurkiewicz
pok. 421, bud. B-4
mariusz.mazurkiewicz@pwr.edu.pl

Prodziekan ds. kształcenia
dr Anna Kamińska
pok. 421, bud. B-4
anna.maria.kaminska@pwr.edu.pl

Urzędują w pokoju 421 na antresoli w B-4, jeśli masz jakąś “sprawę do dziekana” to zazwyczaj trafisz właśnie do nich. Prodziekani odbywają dyżury dziekańskie (oficjalna strona), podczas których przyjmują studentów w sprawach związanych z ogólnym tokiem studiów. Aktualnie dyżury prowadzone są tylko w formie zdalnej (Zoom) o czym przeczytacie na oficjalnej stronie. Przez cały tydzień dostępna jest również asystentka prodziekanów Magdalena Regeńczuk: magdalena.regenczuk@pwr.edu.pl, która pomoże znaleźć odpowiedź na Twoje pytania lub przekaże sprawę dalej.

Prodziekan ds. ogólnych
dr hab. inż. Magdalena Węglarz, prof. uczelni
pok. 420, bud. B-4
magdalena.weglarz@pwr.edu.pl